AKTIVITETSKALENDER
Kommende events
Navn | Start Dato | Slut Dato | Sted | Region | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Trafikofficial kursus i Holstebro |
05 apr 17:00 | 06 apr 16:00 | Tilmeld | Læs mere | ||
Trafikofficial kursus i Fredericia |
12 apr 17:00 | 13 apr 16:00 | Tilmeld | Læs mere | ||
DM Age-Group Duatlon (Nyt stævne) |
14 apr 9:00 | 14 apr 17:00 | Læs mere | |||
RØDEKRO DUATLON 2024 (Nyt stævne) |
14 apr 9:00 | 14 apr 17:00 | Læs mere | |||
Trafikofficial kursus i Randers |
19 apr 17:00 | 20 apr 16:00 | Tilmeld | Læs mere | ||
Trafik Official Kursus Aabenraa |
26 apr 17:30 | 27 apr 18:00 | Tilmeld | Læs mere | ||
Egedal Familie Triatlon |
04 maj | 04 maj | Ganløse, Danmark | Læs mere | ||
Ganløse Draft Triatlon Serien Ungdom, 1. afdeling |
04 maj 8:00 | 04 maj 17:00 | Tilmeld | Læs mere | ||
DM Super Sprint Elite |
11 maj | 11 maj | Læs mere | |||
Ringe Tri Draft Triatlon Serien Ungdom, 2. afdeling |
11 maj | 11 maj | Læs mere | |||
DM Mixed Relay Elite |
11 maj | 11 maj | Silkeborg, | Læs mere | ||
DM Mixed Relay Ungdom |
11 maj | 11 maj | Læs mere | |||
DM Aquathlon Age-Group |
11 maj 8:00 | 11 maj 8:00 | Læs mere | |||
DM Mixed Relay Age Group |
11 maj 8:00 | 11 maj 8:00 | Læs mere | |||
Sprint for børn |
11 maj 10:00 | 11 maj 17:00 | Læs mere | |||
Herlev Triathlon – OL |
12 maj | 12 maj | Tilmeld | Læs mere | ||
Herlev Triathlon – Sprint |
12 maj | 12 maj | Tilmeld | Læs mere | ||
Ringe Kvart |
12 maj 8:00 | 12 maj 17:00 | Læs mere | |||
Ringe Duatlon |
12 maj 8:00 | 12 maj 17:00 | Læs mere | |||
Ringe børnetriatlon |
12 maj 8:00 | 12 maj 17:00 | Læs mere | |||
Ringe TRI Stævne (Kort) |
12 maj 10:00 | 12 maj 17:00 | Tilmeld | Læs mere | ||
Hillerød Triatlon |
26 maj 9:00 | 26 maj 17:00 | Tilmeld | Læs mere | ||
Tri ved Søen – Børn, motion og duatlon |
01 jun 8:00 | 01 jun 17:00 | Tilmeld | Læs mere | ||
Tri ved Søen – Halv og kvart |
02 jun 8:00 | 02 jun 17:00 | Tilmeld | Læs mere | ||
DM Sprint AG – Kalkgravstriatlon |
08 jun | 08 jun | Silkeborg, | Læs mere | ||
Kalkgravs Tri Draft Triatlon Serien Ungdom 3. afdeling |
08 jun 8:00 | 08 jun 17:00 | Tilmeld | Læs mere | ||
Kalkgrav Børneaquatlon (Nyt stævne) |
08 jun 9:00 | 08 jun 17:00 | Læs mere | |||
Kalkgravstriatlon |
08 jun 9:00 | 08 jun 17:00 | Læs mere | |||
Køge 1/4 jernmand |
16 jun | 16 jun | Køge, | Læs mere | ||
Køge 1/2 jernmand |
16 jun | 16 jun | Køge, | Læs mere | ||
4-18-4 Helsingør |
21 jun | 21 jun | Helsingør, | Læs mere | ||
Aalborg Triathlon Halv Jernmand |
22 jun | 22 jun | Aalborg, | Læs mere | ||
DM Classic for Age Group |
22 jun | 22 jun | Aalborg, | Læs mere | ||
Herning Draft Triatlon Serien Ungdom, 4. afdeling |
22 jun 8:00 | 22 jun 17:00 | Læs mere | |||
Herning DM Draft Triatlon Serien Elite, 2 afdeling |
22 jun 8:00 | 22 jun 17:00 | Læs mere | |||
Jels 1/4 |
23 jun | 23 jun | Silkeborg, | Læs mere | ||
Jels 1/2 |
23 jun | 23 jun | Silkeborg, | Tilmeld | Læs mere | |
IRONMAN 70.3 Elsinore |
23 jun | 23 jun | Læs mere | |||
Jels 1/8 |
23 jun 10:00 | 23 jun 17:00 | Silkeborg, | Læs mere | ||
Kalvebod Triathlon & Duathlon |
10 aug | 10 aug | Tilmeld | Læs mere | ||
4:18:4 København |
16 aug | 16 aug | Læs mere | |||
Odense Børnetriatlon (Nyt stævne) |
17 aug 8:00 | 17 aug 17:00 | Læs mere | |||
Odense Mini Duatlon (Nyt stævne) |
17 aug 8:00 | 17 aug 17:00 | Læs mere | |||
Odense Mini Tri (Nyt stævne) |
17 aug 8:00 | 17 aug 17:00 | Læs mere | |||
Odense Draft Triatlon Serien afd. 4 |
17 aug 8:00 | 17 aug 17:00 | Læs mere | |||
IRONMAN Copenhagen |
18 aug | 18 aug | Tilmeld | Læs mere | ||
DM Cross Triatlon Mellem – Age-Group |
24 aug 8:00 | 24 aug 17:00 | Læs mere | |||
DM Cross Triatlon Kort Age-Group |
24 aug 8:00 | 24 aug 17:00 | Læs mere | |||
DM Aquabike – Silkeborg Triathlon |
25 aug | 25 aug | Silkeborg, | Læs mere | ||
DM Middeldistance Elite og AG – Silkeborg Triathlon |
25 aug | 25 aug | Silkeborg, | Læs mere |