Ansatte

Her kan du finde kontaktoplysningerne på forbundets ansatte (listet i omvendt anciennitetsrækkefølge)


Morten Fenger

Morten Fenger

Direktør

Telefon: 21 900 600
Mail: morten.fenger@triatlon.dk


Administration

Gera van Rootselaar

Gera van Rootselaar

Administrationschef

Telefon: 2928 4359
Mail: gera@triatlon.dk


Jørn Heilberg

Jørn Heilberg

Administrativ medarbejder

Telefon: 2624 3050
Mail: jorn.heilberg@triatlon.dk



Udvikling

Louise Rohr

Louise Rohr

Udviklingskonsulent

Telefon: 2671 5073
Mail: louise.rohr@triatlon.dk



Ricka Hea

Ricka Hea

Udviklingschef

Telefon: 2928 4503
Mail: ricka.hea@triatlon.dk


Stævner

Henrik Kjær Larsen

Henrik Kjær Larsen

Stævnekoordinator

Telefon: 2928 4354
Mail: henrik.larsen@triatlon.dk


Ulrich Ammundsen

Ulrich Ammundsen

Eventchef

Telefon: 2443 5734
Mail: ulrich.ammundsen@triatlon.dk


Elite

Rasmus Stubager

Rasmus Stubager

Centertræner Tri Team SDU og ungdomslandstræner

Telefon: 2213 5788
Mail: rasmus.stubager@triatlon.dk


Michael Krüger

Michael Krüger

Sportschef

Telefon:  2928 4347
Mail: michael.krueger@triatlon.dk


Kasper Gejl

Kasper Gejl

Landstræner

Telefon:  2928 4155
Mail: kasper.gejl@triatlon.dk