Ansatte

Her kan du finde kontaktoplysningerne på forbundets ansatte (listet i omvendt anciennitetsrækkefølge)


Administration
Morten Fenger

Morten Fenger

Direktør

Telefon: 21 900 600
Mail: morten.fenger@triatlon.dk


Jørn Heilberg

Jørn Heilberg

Administrativ medarbejder

Telefon: 26 24 30 50
Mail: jorn.heilberg@triatlon.dk


Kommunikation

Rasmus Stubager

Rasmus Stubager

Kommunikation

Telefon: 22 13 57 88
Mail: rasmus.stubager@triatlon.dk


Martin Andersen

Kommunikation

Telefon: 29 28 43 04
Mail: martin.andersen@triatlon.dk


Udvikling
Louise Rohr

Louise Rohr

Udviklingskonsulent

Telefon: 26 71 50 73
Mail: louise.rohr@triatlon.dk


René Bøge Jensen

Udviklingskonsulent

Telefon: 29 26 03 22
Mail: rene.boege@triatlon.dk


Stævner
Henrik Kjær Larsen

Henrik Kjær Larsen

Stævnekoordinator

Telefon: 29 28 43 54
Mail: henrik.larsen@triatlon.dk


Maria Skovby Thingsgaard

Praktikant

Telefon:
Mail: maria.thingsgaard@triatlon.dk


Ulrich Ammundsen

Ulrich Ammundsen

Eventchef VM 2018

Telefon: 24 43 57 34
Mail: ulrich.ammundsen@triatlon.dk


Mads Høyrup Augustinus

Projektkoordinator VM 2018

Telefon: 27147221
Mail: mads.augustinus@triatlon.dk


Elite
Rasmus Stubager

Rasmus Stubager

Centertræner Tri Team SDU og ungdomslandstræner

Telefon: 22 13 57 88
Mail: rasmus.stubager@triatlon.dk


Michael Krüger

Michael Krüger

Sportschef

Telefon:  29 28 43 47
Mail: michael.krueger@triatlon.dk


Kasper Gejl

Kasper Gejl

Landstræner

Telefon:  29 28 41 55
Mail: kasper.gejl@triatlon.dk